Kikina Bar vs. Atlantic 7:8
Kliďas FC vs. Alej FK A 0:6
New Jersey Devils A vs. S.F.O.T. 1:1
Nikdo nikde vs. Pražská Legie 2000 5:3

Banana Chiquita - GTL A 4:4 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Ivan TrojanRanní kocovinu připomínal výkon brankáře Chiquity, k jehož "galakoncertu" se jednou hrubkou přidal i Viktor. Ani tři darované góly však naštěstí GTL A nestačili k plnému bodovému zisku. Na druhou stranu musí mířit pochvala k útoku Banany, který se ani za nepříznivého stavu 2:0 nebo 4:2 nevzdal a soupeře gólově dotáhl

Začátky poločasů pokaždé orámovaly dva rychlé góly GTL A. Hráči Banany jako by v duchu čekali snažšího soupeře, ale GTL A se představilo v dobrém světle. Soupeř se snažil o rychlý předchod do útoku a v obraně presoval a dohrával osobní souboje. V prvním poločase hrál ještě Mlky, který hýřil společně se Zelím aktivitou. Ta se rozhodně vyplatila a poslední dvě minuty jsme soupeře určitě zaskočili, když jsme srovnali krok. Výborný zápas odehrál po čase Šindy, který se trefil hned 2x. Ve druhém poločase se útočné taktovky ujmul Zelí. K ruce měl Viktora, který ač hrál s poraněným kotníkem, odehrál celý zápas ve vysokém tempu a nakonci zápasu mohl dokonce vstřelit vítězný gól, ale jeho střela šla bohužel vysoko nad. Krotilelem útočných snah soupeře se stal Andre a ve své roli obstál velmi dobře. Velký dík směřuje i k Hanisovi za to, že vůbec nastoupil za Chiquitu. Malý útočný štírek si jen těžko zvykal na osobní souboje, ale budoucnost má ještě před sebou. Na závěr si neodpustím poznámku k rozhodčímu, který měl dát jednomu hráči GTL dvě žluté karty za evidentní stažení za dres!