Deportivo Estudiantil FC vs. President FC 1:5
Hradní Stráž vs. Arabská 3:1
G.I.C La Plate de Cünde vs. Borussia Bubeneč 5:5
Stará Dáma vs. Dvorce SK MPI 0:5
Ač prohraný, přesto povedený zápas

Banana Chiquíta - Porter CF B 2 : 6 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Jiří NikodýmZápas s aktuálním lídrem tabulky zastihl Banány v nevhodném čase. V minulých zápasech se herně ani výsledkově nedařilo a ještě přišel odečet dvou bodů. Pondělní večer snesl na hřiště klasickou anglickou mlhu v níž se hráči Banány rozhodně neztratili a i přes porážku 6:2 si odnášeli z utkání dobrý pocit. Zápas začala Chiquita s respektem. Hlavně neudělat hrubku a nepropadnout v defenzivě. Ostřílený soupeř se přesto po deseti minutách dostal do vedení, které paradoxně rozvázalo nohy hráčům Chiquity. Dirigentské taktovky se ujal Vojta, kterému sekundovali zejména Kuba a Zelí. Ze zadních pozic často vystrčil růžky i Syky. Na 1:1 snížil právě výborný Vojta a nebýt rozhodčího, který sebral Banánům gól tím, že Porteru odpískal faul místo udělení výhody, mohli jít Banáni i do vedení.
Vstup do druhého poločasu Chiquitě bohužel vůbec nevyšel. V krátkém intervalu inkasovala tři branky. Možná se také projevila prořídlá lavička, protože někteří hráči toho měli ve druhém poločase opravdu dost. Ač o vítězi bylo prakticky rozhodnuto, Banáni se dál snažili hrát. Odměnou jim byly některé velké šance. Škoda že se z nich urodil pouze jeden gól. Porážku 6:2 nesli hráči Chiquity celkem pozitivně. Obraz hry připomínal starou dobrou formu ze září a je rozhodně povzbuzující do dalších kol. Fotbal zase rozdával radost a o tom to je.