Šachta UK vs. Deportivo Estudiantil FC 1:3
G.I.C La Plate de Cünde vs. Porter CF B 4:9
Stará Dáma vs. Arabská 6:3
Dvorce SK MPI vs. Borussia Bubeneč 2:5
Pátá prohra v sezóně

Banana Chiquíta - Sebranka FC A 2 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Pavel TobiášTěsně po utkání se nad Bananou pořádně stáhla sestupová mračna, ale odečet 10 bodů jednomu ze soupeřů je zase hned odvál. Událostí zápasu se bezpochyby stal návrat Tomáše z Nového Zélandu, který si s chutí poprvé osahal třetí hanspaulskou ligu.
Zápas začal náporem Banánů, kteří si vypracovali dvě tři vyložené šance, ale bohužel zůstaly neproměněné. Teprve později se z blízkosti trefil Pepa a vše vypadalo velmi dobře. Obrat soupeře přišel z nevinného faulu u půlky hřiště. Standardní situaci soupeř využil utěšenou střelou, která skončila za zády gólmana Banány. Už v té chvíli bylo jasné, že dnes nebude mít den a to se hned záhy také potvrdilo. Do poločasu Sebranka zvýšila své nenápadné vedení na 2:1.
Druhý poločas jen podtrhnul celý průběh utkání. Sebranka navyšovala skóre z náhodných brejků a chyb gólmana, zatímco ofenzivní smršť Banány bušila na prázdno na dveře soupeře. Možná Banáně chybí při útočných akcích více klidu. Rozvinutí útoku vypadá dobře, ale finální fáze je často řešena uspěchaně nepřesnou nahrávkou nebo nepřipravenou střelou. Závěrečný nápor byl jako z hokejové učebnice. Akce střídala akci, střely sršely z kopaček hráčů ve žlutém jako z pistolí na divokém západě. Bohužel přišel už pouze jeden gól...