Květák - Stars beer 3:3
Vozovna Hloubětín - Rohožník United FC B 3:1
Kodymka FC - Šachťor Praha CF 0:5
Spartakus FC - Plameňáci 1.FC 3:2

Vítězství! Opět jsme dokázali, že na Pankráci se nám daří. V nádherném fotbalovém počasí jsme se sešli v ideální sestavě, útočníci stříleli góly a obrana přesnou a tvrdou hrou nedala soupeřovi šanci.

V týmu jsme poprvé v sezóně přivítali Vojtu a na přesnosti a klidu naší hry to bylo hned znát. V prvním poločase se zdála být hra vyrovnaná, i když více gólových šancí bylo na naší straně. Druhý poločas, do kterého jsme vstoupili za stavu 2:0, se už odehrál pouze v naší režii. Nevíce gólů vstřelil Peťa, ač se na svůj hattrick příliš nenadřel. Ještě dvakrát se trefil Vojta se Zelím a jednou Ondra. Ani ve čtvrtém zápase nebylo gólmanovi dopřáno čisté konto. V poslední minutě přišel nejdříve vlastní gól Andreho a poté brankář podcenil skákající střelu. Sečteno a podtrženo, můžeme slavit zasloužené vítězství a radovat se ze dvou bodů do tabulky:)